Menu
Obec Kúty
ObecKúty
rozšírené vyhľadávanie
Vytlačiť RSS Mapa webu Verzia pre seniorov

Novoročný príhovor

Novoročný príhovor

30.december

Novoročný príhovor starostu

 

Vážení spoluobčania,

po čare Vianoc budeme prežívať čoskoro prvé hodiny nového roka. Nový rok pre každého z nás znamená aj začiatok nových plánov, predsavzatí a nových cieľov, ktoré by sme počas nastávajúcich mesiacov chceli uskutočniť v súkromnom i pracovnom živote. Rok 2022,ktorý sme prežili v každodenných radostiach i starostiach, zostane už len v našich spomienkach. Každý z nás sa ho snažil naplniť čo najlepšie ako vedel, či už v oblasti pracovnej, rodinnej alebo osobnej. A na tom dobrom a pozitívnom je potrebné ďalej stavať, rozvíjať veci začaté a nebáť sa prekážok, ktoré určite počas nastúpenej cesty prídu.

Aj naša obec počas uplynulého roka prekonávala prekážky, ale tešila sa aj z dokončených diel a úspechov. Dúfam, že aj vy — občania ste prežívali úspechy a všetky pozitívne udalosti, ako aj vykonané práce na zveľaďovaní obce s radosťou a záujmom. Pretože všetko, čo robíme, robíme pre zlepšenie a skvalitnenie života občanov.

Napriek hektickej dobe, v ktorej žijeme, vyšším požiadavkám na ľudí, techniku a infraštruktúru a stále nedostatočným finančným zdrojom som presvedčený, že zveľaďovať a zvyšovať úroveň kvality života v našej obci sa nám spoločnými silami darí. Na to ale potrebujeme veľa úsilia, práce, jednaní, projektov a financií ale i dobrej vôle, spolupráce a ochoty.

V prichádzajúcom novom roku Vám v mene svojom a tiež i v mene svojich spolupracovníkov, v mene všetkých poslancov obecného zastupiteľstva, prajem veľa síl a šťastia v každodennom živote.

Prijmite prosím aj želanie pevného zdravia, vzájomného pokoja a harmónie.

Nech sa Vám plnia želania a plány, nech si vieme odovzdávať po celý rok dostatok lásky a porozumenia a mať ho kúsok aj pre tých, ktorí ho majú okolo nás nedostatok. Nech máme voči sebe navzájom ľudskú prajnosť, slušnosť, ohľaduplnosť a nech ju cítime aj okolo seba.

Prajem Vám rok plný správnych rozhodnutí, radostných stretnutí a neutíchajúcu energiu na každý deň.

Prajem Vám šťastný a pokojný rok 2023. 

S úctou k Vám 

Branislav Vávra

Prílohy

Novoročný príhovor.docx

Novoročný príhovor.docx
Typ súboru: DOCX dokument, Velkosť: 42,88 kB
Dátum vloženia: 30. 12. 2022 10:30
Dátum poslednej aktualizácie: 30. 12. 2022 10:40

Udalosti

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Jedálne lístky

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Sociálne siete

Mobilná aplikácia

Aktuálne informácie od nás
Priamo vo vašom telefóne
Viac o aplikácii
Stiahnite si našu mobilnú aplikáciu na