Menu
Obec Kúty
ObecKúty
rozšírené vyhľadávanie
Vytlačiť RSS Mapa webu Verzia pre seniorov

Deň učiteľov - 28.marec

ucitelia

28.marec

🌷📚 Všetko najlepšie k vášmu sviatku, drahí učitelia! 📚🌷

 

     Dovoľte mi vám srdečne zablahoželať ku Dňu učiteľov. Tento deň je špeciálnou príležitosťou na vyjadrenie našej hlbokej vďaky za vašu neoceniteľnú prácu, oddanosť a obetavosť, s ktorou formujete budúce generácie našej obce.

 

     Chcem zdôrazniť, že vaša práca je omnoho viac než len povolanie. Je to poslanie, ktoré vyžaduje nielen hlboké vedomosti, ale aj trpezlivosť, empatiu a nekonečnú lásku k deťom a mládeži. Každodenná snaha o poskytnutie kvalitného vzdelania a výchovy našim deťom je to, čo robí našu obec silnejšou a lepšou.

 

     Rovnako by som chcel poďakovať aj všetkým nepedagogickým pracovníkom našej školy,  škôlky, základnej umeleckej školy a centra voľného času. Vaša práca je často v pozadí, ale je nevyhnutná pre hladký chod našich vzdelávacích inštitúcií. Bez vašej podpory by naši učitelia nemohli tak efektívne vykonávať svoju prácu.

 

    Dovoľte mi preto poďakovať každému z vás za váš prínos k rozvoju a prosperite našej obce. Prajem vám krásny Deň učiteľov a veľa síl a elánu do vašej práce, ktorá je tak dôležitá pre nás všetkých.

 

S úctou a vďakou,

Ing. Branislav Vávra

Starosta obce Kúty

 

ucitelia

Dátum vloženia: 27. 3. 2024 9:18
Dátum poslednej aktualizácie: 28. 3. 2024 9:07

Udalosti

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Jedálne lístky

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Sociálne siete

Mobilná aplikácia

Aktuálne informácie od nás
Priamo vo vašom telefóne
Viac o aplikácii
Stiahnite si našu mobilnú aplikáciu na