Najviac informácií o Kútoch!|nedeľa, september 23, 2018
Práve sa nachádzate tu: Home » Šport » Výsledky stolnotenisových, majstrovských zápasov Proprie Kúty.

Výsledky stolnotenisových, majstrovských zápasov Proprie Kúty. 

4.3.20181. liga TT žiaci Propria Kúty – STO Blava Jaslovské Bohunice „A“ 1:9

žiaciPropria Kúty: Patrik Nemček, Lukáš Kováč, Adam Ralbovský, Samuel Ralbovský

4.3.20181. liga TT žiaci Propria Kúty – STO Blava Jaslovské Bohunice „B“ 7:3
Propria Kúty: Samuel Ralbovský, Lukáš Kováč, Adam Ralbovský, Patrik Nemček
žiaci 2
3.3.2018 2. liga TT muži „ A“ Propria Kúty „A“- STO Veľké Úľany 12:6
Propria Kúty ( v modrom): Martin Kucharič, Roman Ralbovský st., Tomáš Valla, Mário Bartal
ulany

3.3.20183. liga TT muži „B“ OSTK Špačince – Propria Kúty „B“ 15:3
Hráči: Juraj Malík, Richard Šimkovič, Ondrej Lánik, Róbert Hladík

3.3.20184. liga TT muži „C“ Ošk Križovany – Propria Kúty „C“ 14:4
Hráči: Lukáš Lánik, Roman Ralbovský ml., Adam Ralbovský, Milan Čermák


V sobotu 3.3. sa naši hráči Propria Kúty Patrik Nemček (r. 2005) Lukáš Kováč (r.2006) a Samuel Ralbovský (r. 2006), zúčastnili turnaja Majstrovstvá okresu Senica 2018.
M.okresu
Turnaj organizoval z poverenia Okresného stolnotenisového zväzu Senica Športový klub JÁŇAN Moravský Svätý Ján.
Súboje boli rozohrané v štyroch súťažných kategóriách žiaci, žiačky, začiatočníci a štvorhry.

Majstrom okresu Senica v stolnom tenise pre rok 2018 sa stal Patrik Nemček (Propria Kúty),
ktorý si vo finále poradil s Matyášom Vašečkom (Sokol Skalica). Tretie miesto vybojoval Lukáš Gomola STC Rohožník pred Davidom Kunštekom (ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján).
majster okresu

Vo štvorhrách sa majstrami okresu stala dvojica Patrik Nemček – Propria Kúty a Adam Zelenka ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján (žiaci 8r. gymnázia v MA). Po výbornom finále druhé miesto a titul vicemajstri okresu získali Ralbovský Samuel- Propria Kúty a Kováč Lukáš – Propria Kúty (žiaci ZŠ Kúty).
vicemajstryštorhry

Skvelé výsledky….. gratulujeme!!!

Čo nás čaká:

1. Liga žiaci- 18.3.2018 MTJ Piešťany Moravany (von)
2. Liga muži „A“- 17.3.2018 Šk Dobrá Voda (von)
3. Liga muži „B“- 10.3.2018 Gasto Galanta „B“(domáci)
4. Liga muži „C“- 10.3.2018 Gasto Galanta „ C“(domáci)
5. Liga muži „D“- 18.3.2018 Sokol Skalica (domáci)

text/foto: Marcela Ralbovská