Najviac informácií o Kútoch!|nedeľa, september 23, 2018
Práve sa nachádzate tu: Home » Šport » USPEŠNÉ UKONČENIE ZIMNÝCH HALOVÝCH LĺG

USPEŠNÉ UKONČENIE ZIMNÝCH HALOVÝCH LĺG 

FK KOVOTVAR KÚTY – V MALACKÁCH !!!
Vďaka finančnej podpore CVČ –Kamarát Kúty, OŪ obce Kúty a FK Kúty sa naša futbalová mládež mohla zúčastňovať na zimnej halovej príprave počas takmer piatich mesiacov a to v 10.- 11.-12./2017 a 1.-2. /2018
Zúčastnili sa veľkého množstva zápasov, nielen v športových halách v Malackách, v Senici , ale taktiež sa zúčastnili futbalových turnajov v Bratislave, v Gbeloch i v Lanžhote. Všetkým zápasom predchádzali tréningy 3-krát do týždňa v telocvični ZŠ Kúty, na multifunkčnom ihrisku i v areáli futbalového ihriska FK Kúty.
Boli pripravovaní nielen hráči zo strany trénerov Milana Kopiara, pom. tr. Tomáša Smolinského, Michala Macejku, pom. tr. Františka Macejku, Michala Nemčoviča, Jozefa Kocha, Martina Trubirohu, Martina Štiftnera , ale veľa tréningov bolo venovaných i brankárom zo strany trénera brankárov Palu Škodu.
Všetkým , ktorí boli akokoľvek nápomocní nielen pri trénovaní , či odvoze hráčov na jednotlivé zápasy patrí jedno veľké poďakovanie!!!
1 3 str2UMIESTNENIE
Prípravka 2009/2010
V základnej skupine: 1.MIESTO
Finále: FK Kúty- FKM Karlova Ves 4:11
chlapci kasmar
Chlapci boli veľmi smutní, bohužiaľ veľa ich kamarátov, spoluhráčov bolo chorých “FINÁLE“…i slzičky sa kotúľali po lícach našich bojovníkov, prebojovať sa do finále a….

Prípravka 2007/2008
V základnej skupine – 5.MIESTO
2

Mladší žiaci
V základnej skupine – 1. MIESTO
Celkové- 5. Miesto

Starší žiaci
V základnej skupine i celkové – 4. MIESTO
O pár týždňov odštartujeme jarnú časť majstrovských zápasov 2017/2018, tak smelo trénovať!!!

foto: Radoslav Maderič
text: Marcela Ralbovská