Najviac informácií o Kútoch!|utorok, september 25, 2018
Práve sa nachádzate tu: Home » Šport » STARŠĺ A MLADŠĺ ŽIACI V PRIEVIDZI

STARŠĺ A MLADŠĺ ŽIACI V PRIEVIDZI 

3.LIGA FK TJ KÚTY – STARŠĺ A MLADŠĺ ŽIACI 15.10.2017 V PRIEVIDZI.

Nebolo to vôbec jednoduché, našich hráčov čakala trojhodinová cesta. Ako to tak býva s menšími zdravotnými prestávkami. Keď sme sa dopravili na miesto, naše oči potešil výhľad na veľmi pekný Prievidzský futbalový štadión.
štadión 1

Už len vybehnúť….
štadión 2
Tešili sme sa so stretnutia s našim rodákom p. Jozefom Österaicherom. Tento pán znamená pre futbal veľmi veľa. Bol v mnohých futbalových funkciách…od trénera predprípraviek , ktoré doviedol až k mužským družstvám, precestoval so svojimi futbalistami takmer celú Európu.

Navštívil nás počas tejto sezóny, keď pricestoval spolu s hráčmi Kanianky. A i teraz nezabudol prísť pozrieť kvalitu hráčov z jeho rodiska. Veľmi milé bolo, ako so záujmom sledoval hru a spolu s p. Kunštekom p. P. Štiftnerom hodnotili jednotlivé akcie hráčov. Mnohých našich futbalistov poznal po mene.

Starší žiaci pod vedením trénerov Martina Trubirohu a Martina Štiftnera sú na krásnom 2. mieste a FC Baník Prievidza „B“ na 4. mieste. Naši hráči si s hrdosťou môžu povedať, že si svoju pozíciu obhájili. A svojou bojovnosťou porazili súpera.
Starší žiaci si dali záležať, odovzdali sa hre a zabojovali.
Vsietili tri góly, o ktoré sa postaral Andrej Daniš(1) a Adrian Daniel(2).
hráči (fialoví FKTJ Kúty, zelení FC Baník Prievidza)
III. LIGA STARŠĺ ŽIACI FC Baník Prievidza – FKTJ Kúty 1 : 3 GRATULUJEME!!!
hráči 2
Ako to tak býva, keď sa darí jedným nemôže sa druhým, ale nevadí v tomto prípade tabuľková pozícia mladších žiakov je opačná FK TJ Kúty ml. žiaci 4. miesto a FC Baník Prievidza „B“2. miesto.

Hra bola, taká akú sme aj očakávali. I napriek tomu sme im držali pästi, aby dobojovali majstrovský zápas až dokonca. Súper nás pekne ponaháňal, mal nás ako tréningového súpera. Ich chlapci boli mrštní, behaví a zohratí. Bolo to veľmi vidieť, že naše družstvo mladších žiakov je nové, veková kategória mladšia menej skúsenejšia. Skóre bolo smutnejšie FC Baník Prievidza – FK TJ Kúty 7:0
oranžoví    (oranžoví FKTJ Kúty, zelení FC Baník Prievidza)
oranžoví2

Nadchádzajúci víkend nás znova čaká neľahký súper. Naši mladí hráči vycestujú za súperom – AFC Nové Mesto Nad Váhom.
Držme im pästi!!!
text/foto: Marcela Ralbovská