Najviac informácií o Kútoch!|streda, október 21, 2020
Práve sa nachádzate tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Rozhlas 9. októbra

Rozhlas 9. októbra 

Baliarne MAXIM, s.r.o. so sídlom v Kútoch príjme do zamestnania pracovníčku  administratívy. Podrobnejšie informácie budú poskytnuté priamo vo firme alebo na telefónom čísle: 034/6597 894.

 

Futbalový klub Telovýchovnej jednoty Kúty oznamuje, že v súvislosti ,, s opatrením ÚVZ SR pri ohrození verejného zdravia” zo dňa 30.9.2020 obmedzuje počet ľudí, ktorí sa môžu súťažného zápasu zúčastniť na 50 ( vrátane hráčov, realizačného tímu, usporiadateľov a pod.) Organizátor môže na zápas umožniť vstup aj väčšiemu počtu osôb, avšak všetci účastníci športového podujatia musia v dobe začiatku zápasu disponovať negatívnym výsledkom RT- PCR testu, alebo antigénového testu certifikovaného na území EÚ, na ochorenie Covid-19 nie starším ako 12 hodín.

Z uvedeného pre nás vyplýva, že nasledujúce zápasy mužov aj mládeže sa budú konať bez divákov. Tréningový proces je zatiaľ bez obmedzení.

 

„Spoločnosť ŠIKOTRANS, s. r. o, hľadá zamestnanca na pozíciu Vrátnik, ktorá je vhodná aj pre dôchodcu. Výhodou vodičský preukaz skupiny C,E.

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. č. 0915 764 901 alebo osobne na adrese Železničiarska 1385, 908 01 Kúty, kontaktná osoba Branislav Kopča.“