Najviac informácií o Kútoch!|streda, august 5, 2020
Práve sa nachádzate tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Rozhlas 7. septembra

Rozhlas 7. septembra 

Vážení športoví priatelia!
Stolnotenisový klub Propria Kúty Vás pozýva na stolnotenisový turnaj ,, O pohár starostu obce Kúty“, ktorý sa uskutoční dňa 8. septembra 2018 o 9.00 hod. v telocvični ZŠ Kúty.
Súťažiť sa bude v dvoch kategóriách. V prvej kategórii sa stretnú aktívni, teda registrovaní hráči a v druhej neregistrovaní hráči.
Pozývame všetkých, ktorí si chcú vyskúšať tento krásny šport, aby prišli v uvedený deň medzi 8.30 a 9.00 hod. do telocvične ZŠ Kúty, kde bude prebiehať registrácia hráčov.
Na Vašu účasť sa tešia hráči STK Propria Kúty.


Propria Paintball, s.r.o.
oznamuje občanom, že dňa 08.09.2018 (sobota) od 10.00 hod. do 09.09.2018 (nedeľa) do 12.00 hod. bude uzatvorená poľná cesta od čističky odpadových vôd v Kútoch po most cez rieku Myjavu a časť „Borník“ z dôvodu konania športového podujatia. Žiadame občanov, aby sa z dôvodu svojej bezpečnosti nezdržiavali v uvedenej lokalite.


Pošta Kúty 1 – ponuka práce
Pošta Kúty 1 prijme náhradnú doručovateľku s nástupom ihneď. Bližšie informácie na pošte Kúty 1.


Výbor jednoty dôchodcov
Výbor jednoty dôchodcov pozýva svojich členov na autobusový zájazd do jaskyne Macocha. Odchod autobusu je 18.9.2018 (t.j. v utorok) o 7.30 hod. od obecného úradu. Cena zájazdu je 15 eur. V cene zájazdu je zahrnutý vstup do jaskyne, plavba loďkou a obed. Prihlásiť sa môžete do 11.9.2018 u pani Valachovičovej a pani Macejkovej.


CVČ KAMaRÁD – Kamoško
CVČ KAMaRÁD srdečne pozýva mamičky do klubu mamičiek Kamoška už v stredu 12.septembra 2018
od 9:00 do 11:00 hod. v priestoroch CVČ Kúty.


Občianske združenie NAŤAŤO – „Nočná jazda“
Občianske združenie NAŤAŤO pozýva všetkých, malých i veľkých, na druhý ročník NOČNEJ JAZDY, ktorá sa uskutoční v novom termíne – dnes 7. septembra o 19. hodine. Vezmite si korčule, skateboardy, longboardy, kolobežky, prípadne bicykle alebo iné bezmotorové dopravné prostriedky a príďte za Kultúrny dom.
NAŤAŤO sa opäť teší na spoločne strávené chvíle.


Personálna agentúra ABC JOBS – ponuka práce
Personálna agentúra ABC JOBS ponúka voľné pracovné miesta v automobilovom priemysle v Senici vo firme Mahle Behr s.r.o. Obsadzovaná pozícia: Operátor výroby.
Práca je vhodná pre ženy a mužov vo veku od 18 rokov, pracuje sa v príjemnom prostredí na 3 zmeny, ponúkaný plat je 3,80€ Brutto/hod., práca na pracovnú zmluvu. Stravné lístky v hodnote 3,60€/deň, plne hradené zamestnávateľom. Ubytovanie zabezpečené. Dopravu si musia zamestnanci zabezpečiť sami.
V prípade záujmu kontakt na bezplatné č. 0800 800 019.