Najviac informácií o Kútoch!|streda, júl 28, 2021
Práve sa nachádzate tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Rozhlas 7. októbra

Rozhlas 7. októbra 

Baliarne MAXIM, s.r.o. so sídlom v Kútoch príjme do zamestnania pracovníčku  administratívy. Podrobnejšie informácie budú poskytnuté priamo vo firme alebo na telefónom čísle: 034/6597 894.

Spoločnosť ŠIKOTRANS, s. r. o, hľadá zamestnanca na pozíciu Vrátnik, ktorá je vhodná aj pre dôchodcu. Výhodou vodičský preukaz skupiny C,E. V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. č. 0915 764 901 alebo osobne na adrese Železničiarska 1385, 908 01 Kúty, kontaktná osoba Branislav Kopča.“

Futbalový klub Telovýchovnej jednoty Kúty oznamuje, že v súvislosti ,, s opatrením ÚVZ SR pri ohrození verejného zdravia” zo dňa 30.9.2020 obmedzuje počet ľudí, ktorí sa môžu súťažného zápasu zúčastniť na 50 ( vrátane hráčov, realizačného tímu, usporiadateľov a pod.) Organizátor môže na zápas umožniť vstup aj väčšiemu počtu osôb, avšak všetci účastníci športového podujatia musia v dobe začiatku zápasu disponovať negatívnym výsledkom RT- PCR testu, alebo antigénového testu certifikovaného na území EÚ, na ochorenie Covid-19 nie starším ako 12 hodín.

Z uvedeného pre nás vyplýva, že nasledujúce zápasy mužov aj mládeže sa budú konať bez divákov. Tréningový proces je zatiaľ bez obmedzení.