Najviac informácií o Kútoch!|utorok, júl 7, 2020
Práve sa nachádzate tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Rozhlas 7. júna

Rozhlas 7. júna 

Oznam
Polícia v uplynulých jarných  mesiacoch zaznamenala podnet týkajúci sa podozrenia  z páchanie podvodov na senioroch, a preto z uvedeného dôvodu by sme chceli osloviť občanov aby boli ostražitejší pri obdobných telefonátoch a nevpúšťali žiadne cudzie osoby do svojich príbytkov, nakoľko nie je vylúčené, že páchatelia, ktorí sa cielene zameriavajú na trestnú činnosť na senioroch prostredníctvom vymyslených legiend, môžu týmto spôsobom telefonicky kontaktovať seniorov s cieľom podvodne vylákať alebo ukradnúť seniorom ich finančné úspory.


Základná umelecká škola Kúty,
Vás pozýva na záverečný koncert hudobného odboru dňa 12.6.2019 o 17,00 hod. v kinosále OÚ.


Občianske združenie 90871.sk v spolupráci s obcou Moravský Svätý Ján
Vás srdečne pozýva 8. júna 2019 na 1.ročník open-air festivalu FEST ZDRAVO v areále zdravotného strediska
v Moravskom Svätom Jáne.
Toto podujatie prináša širokú ponuku workshopov zameraných na zdravý životný štýl, prezentuje ekologickejšiu a bezodpadovú domácnosť. Naučíte sa čítať etikety na výrobkoch, dozviete sa zaujímavé informácie o zdravej strave nielen pre deti, kváskovaní, kompostovaní, nordic walking a tiež ako sa dá pomáhať komunite prostredníctvom dobrovoľníckej práce.


Firma Bioaspa, spol. s r. o., so sídlom Hollého 406, Kúty, pestovateľ ekologickej špargle a jahôd,   vás aj tento rok pozýva na samozber biojahôd.  Jahody si ešte stále môžete nazberať do vlastných nádob každý deň od 8,00 do 18,00 hodiny na poli pri sídle firmy v Kútoch. Cena je 2,50 € za kilogram nazberaných jahôd. Bližšie informácie na tel. čísle 0918 220 888.