Najviac informácií o Kútoch!|streda, august 5, 2020
Práve sa nachádzate tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Rozhlas 3.júla

Rozhlas 3.júla 

Pošta Kúty 1, na Bratislavskej ulici oznamuje, že bude dňa 04.07.2019 t.j. štvrtok otvorená od 8.00 do 11.00 hod a od 14.00 do 15.30 hod.

Poľovnícke združenie Sekule
pozýva občanov na tradičnú Poľovnícku zábavu, ktorá sa bude konať dňa 6. júla o 19.00 hod. v areáli chaty Mláky. Pripravené budú špeciality z diviny, občerstvenie a bohatá tombola. Do tanca hrá skupina Bečkovi chlapci. Poľovnícke združenie Sekule sa teší na Vašu účasť.

ZSE
oznamujú občanom, že bude prebiehať opis elektromerov všetkých dodávateľov elektrickej energie dňa 2.7, 3.7 a 4.7. na uliciach Brnenská, Bratislavská, Hlboká, Hollého, Štúrova a Konečná. V prípade neprítomnosti, žiadame občanov dať stav elektromeru na viditeľné miesto.

Naťaťo
pozýva všetkých v piatok večer na školský dvor do letného kina. Premietať sa bude film Focus v hlavnej úlohe s Margot Robbie a Willom Smithom. Popcorn a ďalšie občerstvenie je samozrejmosťou. Tešíme sa v piatok o 21:00 na školskom dvore v Letnom kine s #naťaťo.

Uzávierka občasníka Kúcan
Uzávierka občasníka Kúcan sa blíži, preto prosíme všetkých prispievateľov, aby svoje príspevky poslali najneskôr do polnoci 7. júla na mailovú adresu kucan@kuty.sk. Miestni podnikatelia majú možnosť zadať inzerciu do občasníka, ktorou oslovia viac ako 4000 potenciálnych zákazníkov. Cena a viac info o inzercii na webe www.kuty.sk alebo na tel. čísle 0908 486 193.

Vyhlásenie času zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov
Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Senici, vyhlasuje čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru pre územie okr. Senica od 03.07.2019 od 12:00 hod. až do odvolania.
V tomto čase je každý povinný dodržiavať zásady protipožiarnej ochrany, t.j nesmie najmä:
-fajčiť alebo odhadzovať horiace, tlejúce predmety, alebo používať otvorený plameň na miestach so zvýšeným nebezpečenstvom vzniku požiaru
-vypaľovať porasty bylín, kríkov a stromov
-zakladať oheň v priestoroch alebo na miestach, kde môže dôjsť k jeho rozšíreniu.