Najviac informácií o Kútoch!|nedeľa, august 1, 2021
Práve sa nachádzate tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Rozhlas 28. mája

Rozhlas 28. mája 

Oznamujeme občanom, že sa v utorok 1. júna uskutoční vývoz plastov.

MUDr. Marián Uhlík oznamuje občanom, že od 31. mája t. j. pondelok, bude do odvolania ordinovať v priestoroch KD Kúty.

Na miestnom cintoríne sa našli 2 kľúče. Majiteľ si ich môže vyzdvihnúť na OcÚ.

Vážení občania,

dňa 3. mája 2021 sa začalo asistované sčítanie obyvateľov a bude trvať do 13.júna 2021. Asistované sčítanie je učené pre všetkých, ktorí sa nestihli alebo nemohli sčítať. Realizované je  prostredníctvom:

  1. stáleho kontaktného miesta vo vestibule na Obecnom úrade v Kútoch

v pondelok a v piatok od 08.00. do 11.30 

v stredu od 12.30 do 15.30

alebo

  1. prostredníctvom mobilných asistentov, ktorí Vám pomôžu sčítať sa doma po telefonickom dohodnutí termínu.

Požiadavku na zabezpečenie mobilného asistenta musíte vykonať telefonicky – na tel. linke obecného úradu: 034/6999 611. Pri telefonickom nahlasovaní požiadavky na mobilného asistenta občan  uvedie: meno, priezvisko, adresu a telefónne číslo. Každý mobilný asistent je vybavený preukazom, ktorý predloží pri kontakte s obyvateľom.

Občania s trvalým pobytom v obci Kúty, sa môžu sčítať kdekoľvek na kontaktnom mieste. Upozorňujeme obyvateľov, že pri využívaní služby asistovaného sčítania nesmú byť v karanténe COVID-19. Sčítanie je pre obyvateľov povinné, za nesplnenie si povinnosti môže byť udelená pokuta do 250, – eur.

 

Výbor MO SRZ Kúty oznamuje svojím členom, že v sobotu 29. mája 2021, sa bude konať brigáda na štrkovisku u Janíčkov, v čase od 08:00h do 12:00h. Brigáda je zameraná na čistenie a kosenie revíru, treba si priniesť k tomu potrebné náradie (hrable, vidly).

 

“Spoločnosť CromwellPost Moderná pošta sa zaoberá distribúciou propagačných materiálov a adresných zásielok. Aktuálne v tejto lokalite hľadajú spoľahlivých doručovateľov reklamných letákov a adresných zásielok do schránok domácností. Práca je vhodná pre dôchodcov, študentov, ženy na materskej, popri zamestnaní. Bližšie informácie Vám poskytnú na telefónnom čísle 0918 701 945.

 

Kovotvar, výrobné družstvo Kúty hľadá do pracovného pomeru aktívneho dôchodcu na pozíciu vrátnik. Pracovný pomer na pracovnú zmluvu prípadne dohodu. Práca na dve zmeny. V prípade záujmu sa môžete informovať na  personálnom odd. 034/6999514, alebo osobne na adrese Železničiarska 830 Kúty.