Najviac informácií o Kútoch!|streda, november 25, 2020
Práve sa nachádzate tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Rozhlas 23. októbra

Rozhlas 23. októbra 

Koberce Trend Senica v Čáčove
majú mimoriadnu akciu, zľava – 31% na všetko! Iba v stredu 23. a vo štvrtok 24. októbra. Presvedčte sa o skvelých cenách na koberce, pvc, lamináty, vinyl a ďalší sortiment.


Obec Sekule 
Vás pozýva na prvé Sekulské Majstrovstvá v robení oškvarkov v sobotu 26.10. 2019 od 14,00 hod. 
na hasičskom dvore v Sekuliach
. Predstavia sa vám tímy miestnych organizácií (hasiči, futbalisti, poľovníci a rybári), ktoré predvedú svoje umenie vo výrobe oškvarkov. Nebude chýbať ani Sekulské drobné od žien z Jednoty dôchodcov.
Tešiť sa môžete aj na koncert obľúbenej kapely ZMRK a taktiež na bohaté občerstvenie, o ktoré sa postarajú hasiči. Príďte si pochutiť a dobre sa zabaviť. Tešíme sa na vás!


Divadlo Falangír, Malacké pohľady a MCK(Mestské centrum kultúry) Malacky
uvádzajú divadelnú hru Naša pani Firštka, ktorá sa uskutoční dňa 26.10.2019 o 19.00 hod. v kinosále obecného úradu v Kútoch. Vstupné: 4 eur. Predpredaj lístkov prebieha od pondelka 07.októbra v knižnici
a na obecnom úrade.


Predajňa TEXSHOP
Novootvorená predajňa Texshop na Bratislavskej 51 pri novej lekárni Vás pozýva do svojich priestorov. V ponuke nájdete široké množstvo kvalitného oblečenia a doplnkov pre voľný čas, šport či do práce. Pracovné odevy, maskáče, bundy, vesty, tričká, mikiny, čapice a mnoho iného zakúpite
v pracovné dni v čase od 7.30 do 11.30 a od 13.00 do 17.00.
Tešíme sa na Vašu návštevu.