Najviac informácií o Kútoch!|sobota, november 28, 2020
Práve sa nachádzate tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Rozhlas 22. mája

Rozhlas 22. mája 

Kúcanský jarmok
Obec Kúty Vás srdečne pozýva na Kúcanský jarmok, ktorý bude dňa 27.mája 2017. Stánkový predaj na Štefánikovej ulici od 9:00h. Program za KD: od 11:00 hod. dychová hudba – Zlaťulka, od 18:00 hod. ľudová veselica – hudobná skupina Grafic.


MDD
Obec Kúty srdečne pozýva všetky deti na oslavu ich sviatku, ktorá sa uskutoční dňa 28.mája o 15:00 hod za KD. Čaká na Vás veľa zábavy, smiechu, diskotéka a súťaže s MIMOŇMI. Občerstvenie a zábavné atrakcie zabezpečené. Vezmite mamičky, oteckov, dobrú náladu a tešíme sa na Vás!


Záhorácky Fénix
Detská organizácia Záhorácky Fénix aj tento rok pozýva Vaše deti tráviť prázdniny v letnom tábore na Záhorí. Ponúka osem turnusov počas celého leta. Kompletnú ponuku a ďalšie informácie nájdete na stránke www.zafenix.com, alebo na plagátoch v Základnej umeleckej škole. Svoje deti môžete prihlásiť do konca mája u pani Bolfovej na Sasinkovej ulici.


Firma MIREX Holíč
pozýva do svojej predajne v Holíči na Bratislavskej ul. 35, kde ponúka okrem sortimentu z kúpeľňového štúdia aj nový tovar .
Ponúka kvalitné drevené obklady rôznych profilov zo Severského dreva Ruskej Sibíri (ako napr. tatranský profil už od 3,50 €/m2 , rôzne druhy ukončovacích a lemovacích líšt, terasový profil pre príjemné pokrytie Vašej terasy a rôzne ďalšie obklady.)
Prídite si vybrať drevené obklady či podlahy z prírodného materiálu a spríjemnite si svoj dom či záhradu . Nájdete nás v Holíči na Bratislavskej ulici č.35 príp. web stránka WWW mirex.sk


KOBERCE TREND
Koberce TREND na ulici Čáčovská cesta č. 12 v Senici majú mimoriadnu akciu – mínus 31% na všetko! Presvedčte sa o skvelých cenách na koberce, pvc, lamináty, vinyl a ďalší sortiment v predajni Koberce Trend v Senici na ul. Čáčovská cesta č.12.
Iba v stredu 24. a vo štvrtok 25.mája 2017 zľava 31% na všetko.