Najviac informácií o Kútoch!|nedeľa, apríl 5, 2020
Práve sa nachádzate tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Rozhlas 18. marca

Rozhlas 18. marca 

Autobusová doprava Kúty je dočasne pozastavená. Od 16.03.2020 do 29.3.2020 nepremáva

 

Tím psychológov a poradcov Referátu poradensko-psychologických služieb Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny v Senici a Skalici v  čase mimoriadnych opatrení v SR ponúka v krízových prípadoch obyvateľom z okresov Senica a Skalica možnosť využiť naše poradenské služby  formou telefonických, e-mailových alebo chatových (Messenger) konzultácií.

Na tel. čísle: 034/2440621 – 624        

Pondelok – piatok    8,00 hod. –  11,00 hod.

Ďalšie informácie na web stránke.

 

OZNAM CESTUJÚCIM

prímestskej dopravy

Z rozhodnutia TTSK premáva prímestská doprava od 18.3.2020 do odvolania v prac. dni v medzi sviatkovom režime, t.j. ako v posilnenú SOBOTU.

Bližšie informácie na web stránke obce Kúty.

 

OZNAM CESTUJÚCIM

Oznamujeme cestujúcim, že od 17.3.2020 až do odvolania bude obmedzená prevádzka prímestských liniek. Spoje budú premávať v „medzi sviatkovom (vianočnom) režime“, s bezplatným cestovným s nástupom/výstupom len cez zadné dvere. Školské spoje a spoje označené negatívnou značkou „27“ a „10“ nebudú premávať. Ďakujeme za pochopenie. SKAND Skalica, spol. s r.o.

Pošta 2

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že s účinnosťou do 27.03.2020 bude pošta Kúty 2 dočasne zatvorená. Obslúžia Vás na pošte Kúty 1.

 

Opätovne upozorňujeme občanov, aby minimalizovali pobyt na verejnom priestranstve.  Do obchodov a lekární by mal chodil vždy len 1 člen rodiny. Zároveň žiadame rodičov  dohliadať  na svoje deti, aby sa   nestretávali vonku po skupinkách, ale nech sa zdržujú doma,  napr.  na dvore bez priateľov. Počas pobytu vonku a pri návšteve obchodov, lekára, lekární, úradov je potrebné používať rúšku. V prípade ak ju nemáte, stačí použiť na zakrytie úst a nosa bavlnenú šatku, ktorú treba pravidelne prať a žehliť.

Ď A K U J E M E  dobrovoľníčkam, ktoré už ušili  cca 1500 rúšok a distribuovali ich do našich domácností. Žiadame občanov o zhovievavosť, dobrovoľníčky stále šijú rúška a postupne sa budú distribuovať.

Za pochopenie ďakujeme