Najviac informácií o Kútoch!|pondelok, september 27, 2021
Práve sa nachádzate tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Rozhlas 16.septembra

Rozhlas 16.septembra 

Upozornenie
Upozorňujeme občanov, ktorí ešte nemajú zaplatenú druhú polovicu poplatku za komunálny odpad, aby zaplatili najneskôr do 30. septembra.

Základná organizácia Jednoty dôchodcov
pozýva svojich členov aj ostatných záujemcov do Kroměříža na prehliadku arcibiskupských záhrad a výstavu kvetín a bonsají. Zájazd sa uskutoční dňa 28. septembra, t.j. v sobotu. Odchod autobusu je o 7.00 hod. z autobusových zastávok v smere jazdy: od bývalej Reštaurácie u Tonky , Štefánikova ul., Železničná stanica, Továrenská, Kollárova, Brnenská. 
Cena dopravy je 8 eur. Prihlásiť sa môžete u pani Valachovičovej na Štefánikovej ulici a u pani Ralbovskej na Kollárovej ulici do 16. septembra.

Prednáška ĽSNS
Oblastný predseda ĽSNS Marek Tršo Vás srdečne pozýva na stretnutie s kandidátmi do NR SR s Marekom Tršom, Milanom Mazurekom, Jánom Keckešom a ďalšími kandidátmi. Stretnutie sa uskutoční 17.09. 2019 o 18.00 hod. v kinosále KD v Kútoch.

NUTRI FOOD
Poradňa v Šaštíne, ktorá je zameraná na liečbu nadváhy a obezite oznamuje občanom, že v mesiaci september prebieha akcia na vstupnú prehliadku v cene 15 EUR zdarma. Pomôžeme Vám schudnúť bez cvičenia a hladovania pod odborným dohľadom výživovaného poradcu. Nájdete nás v Šaštíne na námestí na Novomeskej ulici.Pre viac informácií volajte na tel.čísle: 0910 628 555