Najviac informácií o Kútoch!|streda, júl 28, 2021
Práve sa nachádzate tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Rozhlas 16. októbra

Rozhlas 16. októbra 

Stretnutie seniorov – 23. októbra 2019
Obecný úrad
 v tomto roku, tak ako po minulé roky, z príležitosti Mesiaca úcty k starším pripravil stretnutie pre VŠETKÝCH SENIOROV našej obce. Na tomto stretnutí sa chceme prihovoriť všetkým občanom, ktorí prežívajú jeseň svojho života a chceme im vyjadriť svoje poďakovanie. Osobitne chceme pozdraviť jubilantov, ktorí v tomto roku oslávili, alebo do konca roka ešte oslávia svoje významné, okrúhle jubileum. Prijmite preto naše úprimné pozvanie na stretnutie, ktoré sa uskutoční dňa: 23. októbra 2019, t. j. v stredu s nasledovným programom :
13.00 h – Svätá omša v kostole sv. Jozefa v Kútoch
14.30 h – Kultúrno-spoločenské stretnutie v KD na Obecnom úrade v Kútoch
Tešíme sa na spoločné stretnutie.


CromwellPost
,,Spoločnosť CromwellPost Moderná pošta sa zaoberá distribúciou propagačných materiálov. Aktuálne v tejto lokalite hľadáme spoľahlivých doručovateľov reklamných letákov do schránok domácností. Práca je vhodná aj pre dôchodcov, študentov, ženy na materskej, popri zamestnaní… Ponúkame úkolovú motivačnú mzdu so zachovaním minimálneho mzdového nároku základnej zložky mzdy v súlade s legislatívou. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0918 701 945 – p.Tomeková. Za prejavený záujem vopred ďakujeme.”


Divadlo Falangír, Malacké pohľady a MCK(Mestské centrum kultúry) Malacky uvádzajú divadelnú hru Naša pani Firštka, ktorá sa uskutoční dňa 26.10.2019 o 19.00 hod. v kinosále obecného úradu v Kútoch. Vstupné: 4 eur. Predpredaj lístkov prebieha od pondelka 07.októbra v knižnici a na obecnom úrade.


Centrum voľného času
Vás pozýva na Šarkaniádu, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 17.10. od 15:00 hodiny na školskom dvore.
Tešíme sa na Vás.


Rakúska tradičná čokoládovňa Hauswirth
prichádza s ponukou čokoládových výrobkov ako  čokoládové banániky, rum-kokos guličky, jahody v čokoláde,
slivky s rumom v čokoláde, slané a  sušienky. Tovar ponúka za diskontné ceny a je spojený aj s ochutnávkou.
Čas predaja je piatok 18.10.2019 od 8.00 hod. pred obecným úradom.


Pošta Kúty1
na Bratislavskej ulici oznamuje, že dňa 18.10.2019 t.j. piatok bude otvorená od 8.00 do 12.00 hod.


Súkromný podnikateľ z Galanty
príde v piatok do našej obce s ponukou: zemiaky na uskladnenie, cibuľa, paradajky, nektarinky, broskyne, melóny, med,  orechy a rôzne iné.