Najviac informácií o Kútoch!|utorok, máj 21, 2019
Práve sa nachádzate tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Rozhlas 16. novembra

Rozhlas 16. novembra 

Občianske združenie Pjekné mjestečko 
Vás pozýva dňa 17. novembra 2018 o 19.00 hod. do kinosály obecného úradu na ukončenie folklórneho roku 2018 – Kúcané Kúcanom.
V programe vystúpia:
Folklórna skupina Lanšper zo Závodu,
CM Marka Potešila,
Detský folklórny súbor Kúcánek a jeho speváci,
kúcanská chasa,
Spevácka skupina Kútnica
Mužský zbor Kúcané.
Po skončení oficiálneho programu bude nasledovať beseda „u cimbálu”
Vstupné dobrovoľné.


Reštaurácia Alcatrass Brodské,
Vás pozýva od 16.novembra od 17.00 hod. do 18.novembra na Husacie hody, ku ktorým máme pripravené Svätomartinské víno. Rezervácia miest je možná na telefónnom čísle 0948/ 616 056 alebo priamo v reštaurácii. Tešíme sa na Vás.


ŠPORT BAR 24
Vás pozýva dňa 16. novembra 2018 o 19.00 hod. na živú hudbu v spoločnosti Bratov Šedivých. V ponuke bude české pivo ,,Polička“, pečené rebierka, pečené krídelka, cigánske pečienky a klobásky. Zároveň dáva do pozornosti, že organizuje akcie ako krsty, narodeninové oslavy a ďalšie. V ponuke má aj studené obložené misy a chlebíčky na objednávku.


Trnavský samosprávny kraj,
Vás pozýva na 1. Župný Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční v sobotu 17. novembra 2018 v čase od 9.00 do 13.00 hodiny v budove Úradu na Starohájskej ulici 10 v Trnave (oproti Poliklinike na sídlisku Družba). Čaká Vás zaujímavý program – aktivity i darčeky pre deti, ďalej vizážistky, kaderníčky, či nechtový dizajn, masáže či meranie tlaku, alebo dobroty ako francúzske palacinky a rôzne druhy káv. Návštevníci si môžu prezrieť priestory Úradu, kanceláriu župana či rokovaciu sálu zastupiteľstva, môžu sa stretnúť so županom, jeho zástupcami, poslancami, či zamestnancami. Veľké parkovisko pred budovou Úradu TTSK je k dispozícii zdarma. Všetkých srdečne pozývame!