Najviac informácií o Kútoch!|nedeľa, december 5, 2021
Práve sa nachádzate tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Rozhlas 15. apríla

Rozhlas 15. apríla 

Oznamujeme občanom, že obec Kúty zabezpečila ďalšie testovanie občanov antigénovými testami v rámci celoplošného skríningu. Testovanie občanov v našej obci na COVID-19 sa uskutoční nasledovne:

Sobota     17.4.2021 od 9:00 hod. do 17:00 hod. (prestávka od 12:00 – 12:45 hod.)

Nedeľa     18.4.2021 od 13:00 hod. do 18:00 hod.

Obec zriadila dve mobilné odberné miesta.

Testovanie sa uskutoční v areáli Základnej školy A. Radlinského Kúty, vstup bude cez hlavný vchod. Testovanie je odporúčané od 15 do 65 rokov, v prípade záujmu sa môžu otestovať aj občania starší ako 65 rokov. Deti vo veku od 15 do 18 rokov musia prísť na testovanie so svojim rodičom, alebo zákonným zástupcom, ktorému bude odovzdaný výsledok testovania dieťaťa.Na testovanie si so sebou prineste občiansky preukaz. Upozorňujeme, ak bol občan pozitívne testovaný v minulosti (posledných 90 dní), nepotrebuje test, len potvrdenie od svojho ošetrujúceho lekára o prekonaní COVIDU-19. Je nutné prísť s rúškom na tvári, dodržiavať odstupy a tiež pokyny usporiadateľov. Prosíme všetkých občanov o maximálnu trpezlivosť, ohľaduplnosť, disciplínu.

Doktor Miča oznamuje občanom, že dňa 17.04. to je sobota sa budú v našej obci očkovať psi a mačky proti besnote. Očkovanie bude prebiehať od 13.00 do 14.00 hodiny súčasne na štyroch miestach a to pred železničnou stanicou, pred hasičskou zbrojnicou, pred obecným úradom a na parkovisku vedľa bývalého pohostinstva Kasíno. Cena vakcinácie proti besnote za jedno zviera je 12,.€. Upozorňujeme občanov, aby si zo sebou nezabudli priniesť očkovacie preukazy, dodržiavali bezpečnostno-hygienické opatrenia a to používaním rúšok a minimalizovali kontakt do dvoch metrov s veterinárnymi pracovníkmi. Dezinfekčné prostriedky budú mať so sebou veterinárny pracovníci.

Ďalej oznamujeme občanom, že môžete navštíviť našu predajňu záhradkárskych, chovateľských, rybárskych, poľovníckych potrieb, poľovníckych odevov, streliva, pracovných odevov a ochranných pomôcok, bazénovej chémie a techniky. Na predaj máme široký výber sadbových zemiakov a semien za akciové ceny. Nájdete nás na ulici Novoveská 922 vo dvore veterinárnej ambulancie v Šaštíne. Otvorené je denne cez pracovné dni od 8.00 do 18.00 a v sobotu od 8.00 do 12.00. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Kovotvar, výrobné družstvo Kúty hľadá do hlavného pracovného pomeru výrobných operátorov. Pracuje sa na jednu zmenu a práca je vhodná najmä pre ženy.

Mesačná mzda: 623 € v hrubom plus príplatky a podnikové benefity.

V prípade záujmu môžete kontaktovať personálne odd. 034/6999514, alebo osobne na adrese Železničiarska 830 Kúty.