Najviac informácií o Kútoch!|utorok, august 4, 2020
Práve sa nachádzate tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Rozhlas 13. decembra

Rozhlas 13. decembra 

Pozývame širokú verejnosť na KVÍZ s NAŤAŤO, ktorý sa bude konať v piatok 13. decembra 2019 o 20:00 hod. v Kultúrnom dome v Kútoch. Príďte z publika podporiť svojich favoritov, zabaviť sa a osviežiť si svoje vedomosti.


Obec Veľké Leváre  v sobotu 14.12.2019 o 11:00 hod. v kultúrnom dome poriada charitatívne podujatie Levársky advent, je pripravený bohatý program a občerstvenie. www.levare.sk


Reštaurácia Alcatrass v Brodskom, Vás pozýva na Zverinové hody, ktoré sa konajú od štvrtka 12.12.  do  nedele 15.12.2019. Tešiť sa môžete na rôzne zverinové špeciality. Pre rezerváciu stolu volajte na tel. číslo, ktoré nájdete na ich facebookovej stránke spoločne ponukou zverinových jedál, alebo v reštaurácií Alcatrass.


Západoslovenská distribučná spoločnosť oznamuje občanom, že z dôvodu plánovanej práce na zariadeniach ,budú dňa 16.12.2019 v čase od 8:00 do 15:30 hod. bez dodávky elektriny CES Bratislavská p.č. 11549 nabíjacia stanica ( U Janíčkov ).


Združenie rodičovskej rady pri Materskej škole v Kútoch Vás týmto srdečne pozýva do vianočného stánku Škôlkárik, dňa 18.12.2019 od 16:00, areál za kultúrnym domom ,kde bude v ponuke varené víno, čaj, kapustnica, rôzne vianočné koláčiky a vianočné dekorácie. Kúpou sortimentu v našom stánku finančne podporíte deti z Materskej školy Kúty. Za Vašu návštevu zo srdca ďakujeme.


Majiteľ predajne Záhradkári Šaštín – Stráže p. Radovan Baránek oznamuje zákazníkom, že dňom 16.12.2019 začína s predajom vianočných rýb na Námestí Slobody pred obchodným domom COOP Jednota Šaštín Stráže.


Šport Bar 27 organizuje v posledný deň v roku Silvestrovskú zábavu. Zábava sa začína o 18:00 hod. V prípade záujmu si treba urobiť rezerváciu priamo v bare do 23.12.2019. Vstupné je 15 € na osobu (v cene je kapustnica, rezeň s majonézovým šalátom a fľaša Hubert de luxe). Príďte sa zabaviť a osláviť príchod Nového roka v príjemnej spoločnosti.


Záhradnícka firma Robert Kučera – Green Colour oznamuje občanom, že predáva živé vianočné stromčeky vo svojej prevádzke v Sekuliach, Na vršku 164. Predajňa sa nachádza v strede obce Sekule v ulici vedľa požiarnej zbrojnice. Otvorené je každý deň od 9:00 do 19:00 hodiny, taktiež v sobotu aj v nedeľu. V ponuke sú borovice v cenách od 15 do 25 EUR za kus, jedličky od 15 do 55 EUR za kus, smreky za 30 EUR kus. Jedličková čečina aj imelo. Stromčeky Vám vieme po dohode odviesť domov, balenie a úprava kmeňa je zdarma.


Spoločnosť CromwellPost Moderná pošta sa zaoberá distribúciou adresných zásielok a propagačných materiálov. Aktuálne v tejto lokalite hľadáme spoľahlivých doručovateľov propagačných materiálov do schránok domácnosti. Práca je vhodná aj pre dôchodcov, študentov, ženy na materskej, popri zamestnaní… Ponúkame úkolovú motivačnú mzdu so zachovaním minimálneho mzdového nároku základnej zložky mzdy v súlade s legislatívou. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle 0918 701 945 – p. Tomeková.


Železnice Slovenskej republiky príjmu do prevádzky nových zamestnancov. Ak máte ukončené vzdelanie dopravného, technického a elektrotechnického zamerania, máte záujem o stabilnú prácu, pravidelne vyplácanú mzduzaujímavé benefity, môžete sa o pracovných ponukách bližšie informovať na kontaktoch, ktoré sú zverejnené na informačnej tabuli Obecného úradu.
https://www.kuty.sk/wp-content/uploads/2019/12/%C5%BDSR-vo%C4%BEn%C3%A9-poz%C3%ADcie.pdf


Fitness, wellnes, ubytovanie otvára DETSKÝ SVET, FUNKČNÚ MIESTNOSŤ A NOVÉ UBYTOVACIE PRIESTORY. Na začiatok je pre všetkých návštevníkov pripravený DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ, ktorý sa bude konať  v sobotu 14.12.2019 od 13.00 hod. do 20.00 hod. v areáli Fitness, wellnes, ubytovanie, Na Doline 459, Borský Mikuláš. Pre každé dieťa i rodiča je pripravené drobné občerstvenie a polhodinový vstup na preliezky zdarma. Kapacita je 40 detí, prvý vstup je o 13.00 hod. a ďalšie vstupy každú pol hodinu. Posledný vstup je o 19.30 hod.

Návštevníci sa môžu tešiť na dvojpodlažné interiérové ihrisko plné zábavy a detských preliezok, trampolínu, tobogán, šmykľavky a mnoho ďalších atrakcií, kde sa žiadne dieťa nebude nudiť.
Rodičia si oddýchnu v príjemnej kaviarničke alebo sa môžu zahrať so svojimi deťmi, či zacvičiť si vo funkčnej miestnosti. Pre deti radi pripravíme i narodeninové oslavy presne podľa Vašich predstáv a požiadaviek.
Príďte sa stratiť do bludiska z preliezok kde na Vás nečíha žiadna nebezpečenstvo, zrelaxovať a objaviť čaro nekonečnej zábavy.