Najviac informácií o Kútoch!|sobota, október 23, 2021
Práve sa nachádzate tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Rozhlas 11. október

Rozhlas 11. október 

“Spoločnosť CromwellPost Moderná pošta sa zaoberá distribúciou reklamných materiálov a adresných zásielok. Aktuálne  hľadajú spoľahlivých doručovateľov do schránok domácností. Práca je vhodná aj pre dôchodcov, študentov, ženy na materskej, popri zamestnaní. Ponúkajú úkolovú motivačnú mzdu so zachovaním minimálneho mzdového nároku základnej zložky mzdy v súlade s legislatívou. Bližšie informácie Vám poskytnú na telefónnom čísle 0918 701 945 – p.Tomeková alebo email hana.tomekova@cromwell.sk.


Obecný úrad oznamuje, že zajtra, 12. októbra, bude Overovanie podpisov a listín z dôvodu školenia zatvorené.


Pestovateľ z Galanty príde do našej obce pred OcÚ 13.10 t.j. stredu od 8.00 hod. predávať zemiaky a cibuľu na zimné uskladnenie kg za 0,50 centov, papriku na lečo 5kg za 4eurá, jablká, orechy, mak, mletú papriku, fazuľu, med agátový, kvetový a malokveté chryzantémy. Zároveň predajca berie objednávky na rezanú kapustu, ktorú si môžete objednať na OcÚ alebo na čísle 0940 511 253.


Firma ELEKTROMIX s.r.o. Ing. Martin Duong Vás srdečne pozýva do novo otvoreného Vietnamského bistra na Námestí slobody 956 v Šaštín-Stráže. Môžete prísť ochutnať vietnamské obedové menu a špeciality. Bistro bude otvorené denne od 10.00 do vypredania denných zásob. V nedeľu je bistro zatvorené.