Najviac informácií o Kútoch!|sobota, september 19, 2020
Práve sa nachádzate tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Rozhlas 11. decembra

Rozhlas 11. decembra 

Šport Bar 27 organizuje v posledný deň v roku Silvestrovskú zábavu. Zábava sa začína o 18:00 hod. V prípade záujmu si treba urobiť rezerváciu priamo v bare do 23.12.2019. Vstupné je 15 € na osobu (v cene je kapustnica, rezeň s majonézovým šalátom a fľaša Hubert de luxe). Príďte sa zabaviť a osláviť príchod Nového roka v príjemnej spoločnosti. Tešíme sa na Vás.

 

Železnice Slovenskej republiky príjmu do prevádzky nových zamestnancov. Ak máte ukončené vzdelanie dopravného, technického a elektrotechnického zamerania, máte záujem o stabilnú prácu, pravidelne vyplácanú mzduzaujímavé benefity, môžete sa o pracovných ponukách bližšie informovať na kontaktoch, ktoré sú zverejnené na informačnej tabuli Obecného úradu.
https://www.kuty.sk/wp-content/uploads/2019/12/%C5%BDSR-vo%C4%BEn%C3%A9-poz%C3%ADcie.pdf

 

Západoslovenská distribučná spoločnosť oznamuje občanom, že z dôvodu plánovanej práce na zariadeniach ,budú dňa 13.12.2019 v čase od 8:00 do 15:30 hod. bez dodávky elektriny nasledovné ulice :  Brnenská, Hlboká, Hurbanova, Športová č. 1324/GA, Štúrova č. 1324.

 

Pozývame Vás na novú generáciu KVÍZU s NAŤAŤO, ktorý sa bude konať v piatok 13. decembra 2019 o 20:00 hod, v Kultúrnom dome v Kútoch. Vytvorte 3 – 5 členné družstvo a prihláste sa na telefónnom čísle 0908 486 193. S registráciou sa poponáhľajte, sú voľné posledné miesta.

 

Záhradnícka firma Robert Kučera – Green Colour oznamuje občanom, že predáva živé vianočné stromčeky vo svojej prevádzke v Sekuliach, Na vršku 164. Predajňa sa nachádza v strede obce Sekule v ulici vedľa požiarnej zbrojnice. Otvorené je každý deň od 9:00 do 19:00 hodiny, taktiež v sobotu aj v nedeľu. V ponuke sú borovice v cenách od 15 do 25 EUR za kus, jedličky od 15 do 55 EUR za kus, smreky za 30 EUR kus. Jedličková čečina aj imelo. Stromčeky Vám vieme po dohode odviesť domov, balenie a úprava kmeňa je zdarma. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Spoločnosť CromwellPost Moderná pošta sa zaoberá distribúciou adresných zásielok a propagačných materiálov. Aktuálne v tejto lokalite hľadáme spoľahlivých doručovateľov propagačných materiálov do schránok domácnosti. Práca je vhodná aj pre dôchodcov, študentov, ženy na materskej, popri zamestnaní… Ponúkame úkolovú motivačnú mzdu so zachovaním minimálneho mzdového nároku základnej zložky mzdy v súlade s legislatívou. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle 0918 701 945 – p. Tomeková. Za prejavený záujem vopred ďakujeme.

 

Fitness, wellnes, ubytovanie otvára DETSKÝ SVET, FUNKČNÚ MIESTNOSŤ A NOVÉ UBYTOVACIE PRIESTORY. Na začiatok je pre všetkých návštevníkov pripravený DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ, ktorý sa bude konať  v sobotu 14.12.2019 od 13.00 hod. do 20.00 hod. v areáli Fitness, wellnes, ubytovanie, Na Doline 459, Borský Mikuláš. Pre každé dieťa i rodiča je pripravené drobné občerstvenie a polhodinový vstup na preliezky zdarma. Kapacita je 40 detí, prvý vstup je o 13.00 hod. a ďalšie vstupy každú pol hodinu. Posledný vstup je o 19.30 hod.

Návštevníci sa môžu tešiť na dvojpodlažné interiérové ihrisko plné zábavy a detských preliezok, trampolínu, tobogán, šmykľavky a mnoho ďalších atrakcií, kde sa žiadne dieťa nebude nudiť.

Rodičia si oddýchnu v príjemnej kaviarničke alebo sa môžu zahrať so svojimi deťmi, či zacvičiť si vo funkčnej miestnosti. Pre deti radi pripravíme i narodeninové oslavy presne podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

Príďte sa stratiť do bludiska z preliezok kde na Vás nečíha žiadna nebezpečenstvo, zrelaxovať a objaviť čaro nekonečnej zábavy.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Tím Detský svet a Fitness wellnes ubytovanie

 

Reštaurácia Alcatrass v Brodskom, Vás pozýva na Zverinové hody, ktoré sa konajú od štvrtka 12.12.  do  nedele 15.12.2019. Tešiť sa môžete na rôzne zverinové špeciality. Pre rezerváciu stolu volajte na tel. číslo, ktoré nájdete na ich facebookovej stránke spoločne ponukou zverinových jedál, alebo v reštaurácií Alcatrass. Tím Alcatrass sa teší na Vašu návštevu.