Najviac informácií o Kútoch!|utorok, september 25, 2018
Práve sa nachádzate tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Rozhlas 1. marca

Rozhlas 1. marca 

Zväz záhradkárov OV Malacky
Zväz záhradkárov OV Malacky -Pomoravie pozýva svojich členov, ale aj ostatných záujemcov na prednášku a praktickú ukážku predjarného rezu ovocných drevín, ktorá sa uskutoční v sobotu 4. marca so začiatkom o 14. hodine v priestoroch hasičskej zbrojnice v Sekuliach. Inštruktorom podujatia bude riaditeľ odboru ovocinárstva Ústredného kontrolného a skúšobného ústavu poľnohospodárskeho pán Ing. Samuel Michálek. Po úvodnej prezentácii poznatkov k téme predjarného rezu na 1. poschodí hasične bude nasledovať praktická časť v priľahlých záhradách členov SZZ. Vážení priatelia, nakoľko sa jedná o veľmi aktuálnu tému, veríme, že využijete možnosť vypočuť si rady nášho popredného odborníka na ovocinárstvo a pozvanie prijmete. Organizátori sa tešia na Vašu účasť !


Vývoz separovaného odpadu
Oznamujeme občanom, že vývoz separovaného odpadu sa uskutoční:
PLASTY: 2.3. 2017 (štvrtok)
PAPIER: 3.3.2017 (piatok)
Žiadame občanov, aby bol odpad pevne zviazaný vo vreciach a vykladali ho pred dom len v uvedenom termíne.


MO SRZ
Výbor Miestnej Organizácie Slovenského Rybárskeho Zväzu Kúty oznamuje všetkým svojím členom, že dňa 5.3.2017 t.j. v nedeľu, sa bude konať Výročná Členská Schôdza. Zahájenie schôdze je o 14:00h. v Kultúrnom Dome v Kútoch.


Detská ambulancia – MUDr. Chynoranský
MUDr. Chynoranský – detská ambulancia oznamuje, že dňa 3.3.2017 bude ordinovať len na detskej ambulancii v Moravskom Svätom Jáne od 7.00 -11.30. Na detskej ambulancii v Kútoch ordinovať nebude.