Najviac informácií o Kútoch!|sobota, august 8, 2020
Práve sa nachádzate tu: Home » Novinky » Príhovor starostu obce

Príhovor starostu obce 

Vážení občania,

dovoľte mi, aby som sa Vám prihovoril na začiatku nového roku 2015. Nový rok nie je len údaj v kalendári, ale pre každého z nás znamená aj začiatok nových plánov a predsavzatí.
Je to  čas obzretia sa a zhodnotenia toho, čo sme za uplynulý rok zažili, vykonali, i toho čo sme nestihli urobiť. Rok 2014 je za nami, prešiel rýchlo. Každý z nás si kladie otázku, aký bol? Jednému priniesol radosť, inému smútok.  A preto sa do nového roku vkladá toľko nádejí, mnohí očakávame, že bude rokom lepším ako ten uplynulý.
V novom roku privítame aktivitu aj zo strany vás, občanov, a uisťujem vás všetkých, že dvere nášho obecného úradu sú otvorené pre všetky vaše dobré nápady a rady. Tieto budú predmetom nášho rokovania a v rámci finančných možností aj zrealizované.Som presvedčený, že takáto spolupráca prinesie aj ovocie a posunie Kúty opäť o niečo dopredu.
Majme radi našu obec, tvorme jej prestíž a vážme si jeden druhého, dospejme tak k sebavedomému spoločenstvu, ktoré môže byť základom zdravého kultúrneho, spoločenského, duchovného, sociálneho a ekonomického rozvoja.
Prajem vám zdravie, pretože je potrebné k tomu aby sme na našej ceste vpred mohli kráčať bez prekážok. Želám vám úspechy v osobnom živote, práci a v medziľudských vzťahoch.  A v neposlednom rade vám prajem lásku a úctu človeka k človeku.
Ing. Branislav Vávra