Najviac informácií o Kútoch!|piatok, júl 20, 2018
Práve sa nachádzate tu: Home » Šport » STOLNOTENISOVÝ TURNAJ „O POHÁR STAROSTU OBCE“

STOLNOTENISOVÝ TURNAJ „O POHÁR STAROSTU OBCE“ 

Prvý ročník stolnotenisového turnaja o pohár starostu obce sa konal 16.9.2017.
spoločná
Všetci nadšenci stolného tenisu v Kútoch s radosťou privítali starostu obce Kúty Ing. Branislava Vávru. Prišiel medzi nich, ako mnohoročný kamarát, so všetkými sa milo zvítal, čo bolo veľmi príjemné.

Chvíľočku sa muselo počkať na všetkých účastníkov. Medzičasom starosta neodmietol pozvanie na ochutnávku veľmi chutného gulášu od hlavného rozhodcu Mariana Bartala. Usúdil, že sa kuchárovi veľmi vydaril, pochvala vždy poteší!

Keď, už boli všetci pozvaní na mieste, nechýbalo slávnostné zahájenie predsedom stolnotenisového klubu Proprie Kúty p. Liborom Lánikom spolu s p. starostom. Z úst starostu, padli povzbudzujúce slová pre hru „fair play „ a prianie príjemne strávených športových chvíľ a zážitok z hry pre všetkých zúčastnených. Spolu bolo 20 hráčov, utvorili sa 4 družstvá po piatich hráčoch.

Družstvá tvorili hráči rôzneho veku, rôznych stolnotenisových líg. Prišli i pozvaní hráči z iných klubov. I napriek tomu, že boli pomiešaní, nikto žiaden zápas nevypustil a každý bojoval do poslednej loptičky. Motivácia bola prichystaná…..
skupiny
Občerstvenie bolo zabezpečené počas celého trvania zápasov, všetci hráči si priam užívali stolný tenis v príjemnej atmosfére.
štvorhraFinále štvorhry : Martin Kucharič ,Tomáš Valla : Simeon Palkovič, Mário Bartal  3:0
Víťazmi štvorhry – Martin Kucharič, Tomáš Valla

vala2 kucharič

útecha

Finále útechy: Roman Ralbovský st. : Fedor Jaroslav 3 : 1
RalbovskýVíťazom útechy – Roman Ralbovský st.
pavúkCelkové finále jednotlivcov: Tomáš Valla : Mário Bartal 1:3
Víťazom turnaja „ O Pohár starostu obce“ pre rok 2017 sa stal Mário Bartal.
bartal

Po ocenení všetkých víťazov jednotlivých skupín prišlo na rad spoločné
výhercovia
Ďakujeme všetkým hráčom, usporiadateľom a priaznivcom stolného tenisu. Prvý ročník sa úspešne odohral aj vďaka kvalitnému osvetlenie, ktoré obec v celej telocvični vymenila v minulom školskom roku. Veríme, že sa o rok stretneme opäť a ešte v hojnejšom počte. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili na zorganizovaní tohto turnaja!
Všetky fotografie

text/foto: Marcela Ralbovská