Najviac informácií o Kútoch!|utorok, jún 19, 2018
Práve sa nachádzate tu: Home » Hlásenie rozhlasu » Rozhlas 16. augusta

Rozhlas 16. augusta 

BVS – OZNAM
BVS oznamuje občanom, že dňa 16. augusta 2017 ( t.j. dnes) v čase od 23.00 hod do 2.00 hod. rannej bude odstávka vody v celej obci.


Školská jedáleň ZŠ – OZNAM
Školská jedáleň pri Základnej škole oznamuje rodičom, že môžu svoje deti prihlasovať na obedy v čase od 7.30 do 14.00 hod. priamo v školskej jedálni. Platí to aj pre deti, ktoré budú navštevovať materskú školu v areáli ZŠ. Upozornenie -stravné na september musí byť zaplatené do konca augusta!


Vznikajúce občianske združenie NAŤAŤO
pozýva všetkých, malých i veľkých, na prvú NOČNÚ JAZDU KÚTMI. Vezmite si korčule, skateboardy, longboardy, kolobežky, prípadne iné nemotorové dopravné prostriedky a príďte v piatok 18. augusta o 20. hodine pred Obecný úrad. NAŤAŤO sa teší na spoločne strávené príjemné chvíle.


Detská ambulancia – MUDr. Chynoranský
MUDr. Chynoranský – detská ambulancia oznamuje rodičom detí, ktoré nastupujú do prvého ročníka základnej školy, aby prišli s deťmi v mesiaci august na predškolskú preventívnu prehliadku.


Prerušenie distribúcie elektriny
Západoslovenská distribučná a.s. oznamuje občanom, že dňa 24. augusta 2017 je plánované prerušenie distribúcie elektriny v čase od 8:00 hod. do 15:30 hod. na uliciach:
DR. Š. HESKA – celá, GORAZDOVA – celá, KOLLÁROVA (od Školskej ul. po potraviny Polák obe strany), KOZIA – celá, SASINKOVA – celá, ŠTEFÁNIKOVA (ulička pri detskom lekárovi). http://www.kuty.sk/wp-content/uploads/2016/06/17-07470_K%C3%9ATY.pdf


Obecný úrad Hradište pod Vrátnom a dychová hudba Hradišťanka
pozýva na XXIII. ročník prehliadky dychových hudieb, ktorý sa uskutoční dňa 20.augusta 2017 o 15:00 hod. – areál KD Hradište pod Vrátnom. Účinkujú DH Hradišťanka, DH Ostratičanka, DH Senčanka, DH Májovanka, manželia Osičkoví. Vstupné 4,-€.