Najviac informácií o Kútoch!|pondelok, august 21, 2017
Práve sa nachádzate tu: Home » Novinky » NOČNÁ JAZDA s #naťaťo

NOČNÁ JAZDA s #naťaťo 

natato-nocnajazda-kuty-clanok

Ahojte, priatelia!
#naťaťo už asi poznáte, no ak nie, v skratke sa predstavíme: “Sme partia mladých, vždy dobre naladených chalanov, z ktorých každý dokáže niečo, no spolu zvládneme všetko.”

Momentálne sa z našej partie stáva občianske združenie, ktorého cieľom je rozvoj kultúrno-spoločenských, športových a sociálných aktivít v obci, rozvoj životného prostredia, ochrana prírody a podobne…

Ako prvú akciu sme sa rozhodli usporiadať Nočnú jazdu s #naťaťo. Myšlienkou tejto jazdy je zvýšiť povedomie o bezmotorových dopravných prostriedkoch na cestách, no tiež spolu zažiť príjemné chvíle! Vítané sú samozrejme všetky ročníky – deti, rodičia istarí rodičia…

Stretneme sa v piatok, 18. augusta o 20:00 hodine pred obecným úradom odkiaľ všetci spolu vyrazíme vopred naplánovanou trasou po obci.

Prineste si kolieskové korčule, skateboardy, longboardy, kolobežky, hoverboardy, prípadne bicykle alebo akékoľvek iné bezmotorové dopravné prostriedky.

Vezmite si so sebou svetielka, blikačky – čokoľvek, čo svieti. My pre Vás tiež máme nejaké svetelné prvky pripravené.

Občerstvenie nechajte na nás – keďže je horúco, zabezpečíme pitný režim na trase, možno aj niečo viac…

BEZPEČNOSŤ
Všetci jazdci musia byť vybavení bezpečnostnými prvkami v súlade so zákonom. Ak tak neurobia, konajú na vlastnú zodpovednosť. O bezpečnosť jazdy sa postarajú doprovodom naši dobrovoľní hasiči a k dispozícii budú tiež služby zdravotníka.

Tešíme sa na príjemne strávené spoločné chvíle a na vysokú účasť…

Pre viac informácií sledujte oficiálnu udalosť na FACEBOOKu.