Najviac informácií o Kútoch!|utorok, apríl 24, 2018
Práve sa nachádzate tu: Home » Šport » Majstrovstvá kraja v stolnom tenise – 2. miesto pre ZŠ Andreja Radlinského Kúty

Majstrovstvá kraja v stolnom tenise – 2. miesto pre ZŠ Andreja Radlinského Kúty

Stolnotenisové družstvo chlapcov z našej školy v zložení Samuel RALBOVSKÝ (3.B), Lukáš KOVÁČ (6.A), Adam RALBOVSKÝ (6.B) a Roman RALBOVSKÝ (9.A) potvrdilo svoje kvality a v pondelok 26. marca 2018 získalo v Školských majstrovstvách trnavského kraja výborné 2. miesto.
samko
Tohto turnaja sa zúčastnilo 7 základných škôl – víťazov svojich okresov. Naši chlapci v skupine A vyhrali nad ZŠ Piešťany 4:2 a nad ZŠ Skalica 4:0. Z 1. miesta v skupine postúpili do semifinále, v ktorom sa stretli so ZŠ Jelka a vyhrali 4:1. Vo finále hrali s chlapcami so ZŠ Jaslovské Bohunice, ktorí nad našimi chlapcami po dramatických zápasoch zvíťazili 4:1.
2. miesto spomedzi 160-tich základných škôl v našom kraji je veľkým úspechom. Chlapcom BLAHOŽELÁME a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy i obce.